OMNIKUM MAGNESIUM 400 Capsules x 60

560,00 ден

Препорачаната доза е 1 капсула на ден.

3 на залиха

Опис

Магнезиумот е минерал кој игра улога во процесот на клеточната делба. Придонесува за нормална психолошка функција, одржување на нормални коски и заби, баланс на електролити, нормална синтеза на протеини, намалување на замор и исцрпеност, нормален енергетски метаболизам, нормална мускулна функција и нормално функционирање на нервниот систем.

Brand

Омникум

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “OMNIKUM MAGNESIUM 400 Capsules x 60”