OMNIKUM CBD Capsules 5 mg x 30

610,00 ден

Се препорачува да се користи 1 капсула дневно.

1 на залиха

Опис

Маслото CBD, или канабидиол, е непсихоактивен канабиноид (не произведува чувство на смиреност или расположение) што се појавува во канабис сатива. CBD е единствениот канабиноид што се користи во различни контролирани и експериментални студии и клинички испитувања кај луѓето.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “OMNIKUM CBD Capsules 5 mg x 30”