NUTRIDRINK Choco 200 ml

250,00 ден

2 на залиха

Опис

Производот е наменет за
употреба кај:
Деца со зголемени
енергетски потреби при:
• Опоравување од болест
• Пред или после
операција
• Неможност за голтање
на цврста храна
• Невролошки заболувања
• Анорексија
• Цистична фиброза
• Онколошки болести
• Опстипација (содржи
6 видови на диететски
влакна)

Brand

Нутрициа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NUTRIDRINK Choco 200 ml”