NORMIA Sachets x 10

250,00 ден

Нема на залиха

SKU: JDRN-50 Категорија

Опис

Normia е пробиотик наменет за трудници, деца и возрасни, кој помага за одржување на рамнотежата на цревната микрофлора и јакнење на имунитетот.
Normia содржи поседно одбрани култури на пробиотици кои се надополнуваат во своето дејство, ја населуваат цревната слузница, ја обновуваат цревната микрофлора и на природен начин ја намалуваат пропустливоста на цревната слузница и трансоиртот на штетните материи кои би можеле да предизвикаат болест.

Brand

Јадран галенска лабораторија

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NORMIA Sachets x 10”