NEUTROGENA Ultra Nourishing Intensive Balm 300 ml

300,00 ден

1 на залиха

Опис

Мелемот за тело Neutrogena® Ultra Nourishing е наменет за нега на сува и испукана кожа. Висококвалитетната Норвешка Формула® со витамин Е обезбедува троен ефект на хидратација за 48 часа и остава нежна трага на мирис. Текстурата брзо се апсорбира и создава пријатно чувство на свежина. По првата употреба, кожата станува мазна и мека на допир. Производот е дерматолошки тестиран. Уживајте во секој момент на негувана кожа со Neutrogena® Ultra Nourishing Body Balm.

Brand

Неутрогена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NEUTROGENA Ultra Nourishing Intensive Balm 300 ml”