NEUTROGENA Moisturising Body Balm Dry Skin 300 ml

230,00 ден

Нема на залиха

Опис

NEUTROGENA® Норвешки Formula® Deep Moisture Comfort Balm богатството на крема во мелем кој веднаш впива, особено формулиран да донесе удобност на сува кожа. Неговата норвешка формула е клинички докажано дека дава активна влажност до 10 слоеви длабоко во кожата*, за 24-часовна влажност и долготрајна удобност. Неговата немрсна текстура веднаш се топи во кожата, оставајќи ја кожата совршено смирена и мека. Неговиот свеж и нежен мирис дава удобно чувство при нанесувањето.

Brand

Неутрогена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NEUTROGENA Moisturising Body Balm Dry Skin 300 ml”