NEUTROGENA Hydro Boost Water Gel 50 ml

1,170,00 ден

Упатство за употреба: Се нанесува секој ден на исчистено лице и врат со кружни движења за подобра пенетрација.

2 на залиха

Опис

Кога бариерата за влага на вашата кожа е ослабена, содржината на вода во вашата кожа се намалува, што доведува до посува и поуморна кожа.
Засилете ја хидратацијата на вашата кожа со Neutrogena® Hydro Boost Water Gel, дизајниран за интензивно да ја хидрира кожата и да помогне во зајакнувањето на еластичноста на бариерата за влага на вашата кожа. Текстурата слична на свежа вода ја остава кожата рамномерно хидрирана со еластичен, росен сјај кој трае цел ден.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NEUTROGENA Hydro Boost Water Gel 50 ml”