NEUTROGENA Hydro Boost Urban Protect SPF-25 50 ml

1,290,00 ден

Масирајте на чиста и сува кожа, како последен чекор од рутината за нега на кожата.

1 на залиха

Опис

Neutrogena Hydro Boost Urban Protect Хидратантен флуид за лице SPF25 е длабоко хидратантен крем кој обезбедува супериорна заштита од оштетување од сонце. Формулиран со хијалуронска киселина и моќни антиоксиданси, овој крем не само што го зголемува нивото на влажност, туку и ја зајакнува и ја брани кожата од надворешни агресии, обезбедувајќи таа да остане младешка и здрава од ден на ден.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NEUTROGENA Hydro Boost Urban Protect SPF-25 50 ml”