NEUTROGENA Hydro Boost Skin Rescue Balm 50 ml

1,170,00 ден

Секојдневната нега е развиена специјално за сува кожа.

Нема на залиха

Опис

Мелемот за спасување на кожата Neutrogena Hydro boost е специјално развиен за нега на сува кожа. Во оваа смисла, тој е надополнет со навлажнувачки активни материи способни да ја обноват оштетената кожна бариера и тенот кој покажува брчки, како и фини линии. Како резултат на тоа, кожата на лицето станува помазна и помека од ден на ден.

Brand

Неутрогена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NEUTROGENA Hydro Boost Skin Rescue Balm 50 ml”