NEUTROGENA Hydro Boost Micellar Water 400 ml

460,00 ден

Нанесете со памучна рампа на лицето и очите. Нема потреба да се плакне.

1 на залиха

Опис

NEUTROGENA® Hydro Boost® Triple Micellar Water е најновиот производ во палетата Hydro Boost. Иновативно средство за чистење без плакнење, внесено со хијалуронска киселина и три различни типови на мицеларни молекули. Hydro Boost Triple Micellar Water ја отстранува шминката (дури и водоотпорната маскара), помага да се извлечат нечистотии и маснотии и ја зголемува хидратацијата на кожата, оставајќи ја вашата кожа освежително чиста и допирливо мека. 94% од жените се согласуваат дека кожата се чувствува длабоко чиста по употреба*.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NEUTROGENA Hydro Boost Micellar Water 400 ml”