NEUTROGENA Hydro Boost Hand Gel Cream 75 ml

270,00 ден

За најдобри резултати применувајте два пати на ден.

Нема на залиха

Опис

NEUTROGENA® Hydro Boost гел кремот за раце носи напредна експертиза за хидратација на лицето во негата на рацете.
Оваа освежителна и ултра лесна формула се напојува со хијалуронска киселина, супер хидратант за нега на кожата, способен да држи до 1000 пати тежина во вода.
Ѝ дава на кожата потребната хидратација со тоа што помага да се заклучи хидратацијата за гаснење на кожата и одржување на рамнотежата на влажноста на кожата со континуирано ослободување на хидратацијата како и кога и е потребно.
Клинички докажано дека ги одржува вашите раце хидрирани 24 часа, оставајќи ги значително помеки и помазни. Се впива веднаш со чувство на немрснотија.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NEUTROGENA Hydro Boost Hand Gel Cream 75 ml”