NEUTROGENA Hand & Nail Cream 75 ml

300,00 ден

Навлажнувачки крем за раце погоден за сите типови на кожа, вклучително и чувствителна кожа.

1 на залиха

Опис

Грижата за кожата на рацете и ноктите е основна за оние кои сакаат здрав и негуван изглед на кожата. Изложени на безброј дневни агресии, овие области имаат потреба од специфична грижа која може да ја зајакне нивната бариерна функција, како и да ги смири.

Неговата ексклузивна норвешка формула, ултра ефикасна дури и во најнеповолни ситуации, има немрсна текстура која лесно се апсорбира и обезбедува дејство 4-во-1 за убави раце и нокти. Со други зборови, длабоко ги навлажнува, ги омекнува кутикулите и ги зајакнува и измазнува ноктите.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NEUTROGENA Hand & Nail Cream 75 ml”