NEUTROGENA Hand Cream Scentde 75 ml

240,00 ден

1 на залиха

Опис

Норвешкиот крем за раце Neutrogena со формула обезбедува ефективно олеснување за суви, испукани раце. Толку е концентриран што ви треба само мала количина. Веднаш ги остава дури и сувите, испукани раце значително помеки и помазни по само едно нанесување. Се користи секојдневно, ја навлажнува сувата, испукана кожа. Се користи преку ноќ, ја лекува сувата кожа.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NEUTROGENA Hand Cream Scentde 75 ml”