NEUTROGENA Hand Cream Fast Absorbing 75 ml

240,00 ден

1 на залиха

Опис

Neutrogena Fast Absorbing Light texture Hand Cream 75ml е длабоко хидратантен крем за раце и кутикули, погоден за нормални до сува типови на кожа, вклучително и чувствителна. Базиран на класичната NEUTROGENA® норвешка формула, овој крем за раце има лесна текстура за брза апсорпција и моментална хидратација. Понатаму, содржи пантенол кој не само што е хидратантна состојка, туку и смирувачка.

Идеален за сува кожа, веднаш се топи на кожата и не остава мрсно чувство додека ги остава рацете меки и заштитени. Овој крем за раце е совршен за секое време од денот, без разлика дали сте дома или на работа!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NEUTROGENA Hand Cream Fast Absorbing 75 ml”