NEUTROGENA Deep Moisture Sensitive Body Lotion 400 ml

370,00 ден

Нема на залиха

Опис

Лосионот за тело осетлив на длабока влажност без парфеми од Neutrogena продира длабоко во кожата и оптимално се грижи за сува, чувствителна кожа. Без да биде мрсен, лосионот брзо се апсорбира, ја смирува и заштитува кожата. Ѝ дава на кожата долготрајна влажност и ѝ дава пријатно чувство на кожата.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NEUTROGENA Deep Moisture Sensitive Body Lotion 400 ml”