NEUTROGENA Deep Moisture Oil-in-Lotion 400ml

280,00 ден

Нема на залиха

Опис

Neutrogena Deep Moisture Oil-in-Lotion е ефикасно решение за сува кожа, затоа комбинира 24-часовна хидратација и брза апсорпција со сатенски допир на масло. Од првата употреба, кожата се измазнува и останува со опуштено чувство. Формулиран со глицерин, парафин како и витамин Е (токоферол ацетат), ја смирува и заштитува кожата од агресија на околината. Дополнително збогатена со масло од природно потекло, неговата текстура е лесна како и немрсна. Со лесен мирис, неговата текстура веднаш се топи на кожата што ви овозможува да се облекувате веднаш по нанесувањето. Сè на сè, овој производ ја остава кожата смирена, негувана и изгледа убаво и здраво. За секојдневна употреба во целото тело.

Brand

Неутрогена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NEUTROGENA Deep Moisture Oil-in-Lotion 400ml”