NEUTROGENA Clear & Defend Moisturiser 50 ml

350,00 ден

Нанесете наутро и навечер на свежо исчистена кожа.

1 на залиха

Опис

NEUTROGENA® Clear & Defend навлажнувач со прочистувачка салицилна киселина. Овој хидратантен крем без масло обезбедува 24 часовна хидратација без затнување на порите. Исто така, клинички е докажано дека помага во спречување на дамки. Со алое вера и камилица, оваа формула ги намалува дамките, почитувајќи ја природната рамнотежа на кожата.

Brand

Неутрогена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NEUTROGENA Clear & Defend Moisturiser 50 ml”