MERZ SPECIAL Dreagee x 60

640,00 ден

Дозирање:
Се препорачува да голтат два пати на ден после јадење со малку вода.

4 на залиха

Опис

Merz Spezial Dragees се додаток во исхраната и се дизајнирани да ви обезбедат свежа и здрава кожа, бујна и сјајна коса и убави и цврсти нокти. Шармите содржат уникатна комбинација на витамини и минерали:

снабдување на телото со супстанции неопходни за раст на здрава кожа, коса и нокти
да му обезбеди на телото општо чувство за здравје

Состојките Merz Spezial дражеи се избрани за да ги обезбедат вистинските хранливи материи во правилни пропорции и да ги стимулираат природните биолошки процеси. Примената на два Merz Spezial дневно му обезбедува на телото сеопфатна грижа за кожата, косата и ноктите.

Brand

Мерц

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MERZ SPECIAL Dreagee x 60”