MEDELA Spare Teats x 2 “S”

380,00 ден

Нема на залиха

SKU: MDLA-16 Категорија Ознаки: ,

Опис

Џејмисон CoQ10 е антиоксиданс од суштинско значење за производство на енергија што им е потребна на клетките за ефикасно функционирање. CoQ10 игра важна улога во одржувањето на нормалната функција на срцето. Формулите од 120 мг, 250 мг и 500 мг исто така им помагаат на оние кои страдаат од мигрена.

Brand

Медела

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MEDELA Spare Teats x 2 “S””