MEDELA Spare Teats x 2 “M”

380,00 ден

1 на залиха

SKU: MDLA-15 Категорија Ознаки: ,

Опис

Изотоничен, стерилен раствор на морска вода, во форма на спреј, за хигиена на назалната мукоза.

Хидрира, чисти и спречува појава на горни респираторни инфекции
За возрасни и деца над 3 годишна возраст

Brand

Медела

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MEDELA Spare Teats x 2 “M””