MEDELA Silicone Breast Milk Collector

1,140,00 ден

1 на залиха

SKU: MDLA-13 Категорија Ознаки: ,

Опис

JAMIESON ЖЕЛЕЗО 50 mg се ослободува постепено во дигестивниот систем, за да помогне во спречување или лекување на анемија предизвикана од недостаток на железо и помага при формирањето на црвените крвни клетки.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MEDELA Silicone Breast Milk Collector”