MEDELA Breast Milk Bottle x 3 150ml

900,00 ден

1 на залиха

SKU: MDLA-3 Категорија Ознаки: ,

Опис

JAMIESON ЖЕЛЕЗО 50 mg се ослободува постепено во дигестивниот систем, за да помогне во спречување или лекување на анемија предизвикана од недостаток на железо и помага при формирањето на црвените крвни клетки.

Brand

Медела

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MEDELA Breast Milk Bottle x 3 150ml”