MEDELA Breast Milk Bottle With Teat 150 ml

530,00 ден

2 на залиха

SKU: MDLA-1 Категорија Ознаки: ,

Опис

Џејмисон CoQ10 е антиоксиданс од суштинско значење за производство на енергија што им е потребна на клетките за ефикасно функционирање. CoQ10 игра важна улога во одржувањето на нормалната функција на срцето. Формулите од 120 мг, 250 мг и 500 мг исто така им помагаат на оние кои страдаат од мигрена.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MEDELA Breast Milk Bottle With Teat 150 ml”