MAKULTIN Pro Nerve Capsules x 30

570,00 ден

Употреба: Земете 1 капсула на ден, со оброк.

1 на залиха

Опис

Makulin® Pronerve е додаток на храна со силна комбинација на антиоксиданси, елементи во трагови, цинк и витамин Б6, за здравје и заштита на очните структури, особено за заштита на оптичкиот нерв.

Додатокот во исхраната Makulin® Pronerve е наменет за возрасни за здравје и заштита на очните структури, особено за заштита на оптичкиот нерв.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MAKULTIN Pro Nerve Capsules x 30”