MAGNESIUM 400 ACTIVE Sachets x 20

200,00 ден

Употреба:

Возрасните треба да земаат 1 кесичка дневно.

207 на залиха

Опис

Магнезиум

Магнезиумот придонесува за баланс на електролити, нормална мускулна функција, нормално функционирање на нервниот систем и нормална психолошка функција.
Витамин Б1

Витаминот Б1 (тиамин) придонесува за нормален метаболизам што дава енергија и нормална функција на срцето.
Витамин Б6

Витаминот Б6 придонесува за намалување на замор и замор.
Витамин Б12

Витаминот Б12 придонесува за намалување на замор и замор.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MAGNESIUM 400 ACTIVE Sachets x 20”