LISTERINE TEETH & GUM DEFENCE 250 ml

185,00 ден

Нема на залиха

SKU: LSTRN-11 Категорија Ознака:

Опис

Употребен два пати на ден, Teeth & Gum Defence средството за уста со помалку интензивен вкус и без алкохол, ги штити забите и непцата. Работи на 3 начини: Со флуор, кој ја зајакнува забната глеѓ за да помогне во заштитата од кариес. Ја намалува плаката за да ги одржува непцата здрави и делува дури и под линијата на непцата. Тоа помага да се спречат болести на непцата.

Brand

Листерин

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LISTERINE TEETH & GUM DEFENCE 250 ml”