LA ROCHE SET Hyalu B5 Serum 30 ml + Promo Blush

2,390,00 ден

Начин на примена:

Нанесете три или четири капки серум La Roche-Posay Hyalu B5 наутро и навечер, на претходно чиста и сува кожа. Нанесете на лицето, вратот и деколтето со нежна масажа. Можете да го користите самостојно или пред хидратантен крем.

Нема на залиха

Опис

La Roche-Posay Hyalu B5 серум со витамин Б5 Лесниот гел како текстура е длабоко хранлив, го смирува лицето. Обезбедува хидратација дење и ноќе, можете да користите 1/2 капки погодни за употреба под шминка во текот на денот или да нанесете навечер додека се будите со чувство на хидрираност. Витаминот Б5 го подобрува природниот процес на поправка на кожата и помага да се збогати кожата. Погоден за чувствителна кожа.

Brand

Ла Рош Посе

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LA ROCHE SET Hyalu B5 Serum 30 ml + Promo Blush”