LA ROCHE SET Effaclar Rutina Duo + Gel 200 ml

1,460,00 ден

Нема на залиха

Опис

EFFACLAR DUO(+) е комплетна нега со зголемена ефикасност против неправилности која има за цел да помогне брзо да се расчистат постоечките мозолчиња, да се спречи нивното повторно појавување и да се ограничи ризикот од флеки. Гелот EFFACLAR нежно ја чисти мрсната кожа без ефект на сушење благодарение на благите средства за чистење кои се внимателно избрани за да обезбедат добра толеранција. Ги отстранува нечистотиите и вишокот на себум, правејќи ја кожата чиста и освежена.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LA ROCHE SET Effaclar Rutina Duo + Gel 200 ml”