LA ROCHE Hydrafase HA Rich 50 ml

1,925,00 ден

Начин на примена: Се нанесува секој ден, наутро и навечер. Пумпа без воздух за оптимално одржување на составот.

2 на залиха

Опис

Hydraphase HA Riche, произведена преку зелена биотехнологија, нуди интензивна хидратација за 72 часа. Кожата се „полни“ и изгледа посјајно.

Богата, кремаста текстура.
Со термална вода La Roche-Posay.

КЛУЧНИ ПРИДОБИВКИ

Длабоко ја навлажнува кожата 72 часа додека во исто време ја „полни“ и нуди сјај.

РЕЗУЛТАТИ ОД СТУДИЈАТА

+ 58% подобрување на хидратацијата за 30 минути по едно нанесување.

Brand

Ла Рош Посе

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LA ROCHE Hydrafase HA Rich 50 ml”