LA ROCHE Eau Thermale 150 ml

690,00 ден

Начин на примена:
Ултра фина магла која им овозможува на микро-капките вода веднаш да навлезат во кожата.

– Прскајте онолку често колку што е потребно.
– Оставете да делува 3 минути, а потоа исушете го.
– Да се ​​чува во фрижидер за ефект на ладење.

2 на залиха

Опис

Богата со селен и олиго-елементи, термалната вода La Roche-Posay научно покажа смирувачки и заштитни својства. Промовира добро здравје на кожата со намалување на иритацијата на кожата. Неговите уникатни придобивки го прават суштинска активна состојка во нашите производи.

Brand

Ла Рош Посе

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LA ROCHE Eau Thermale 150 ml”