KETONAL ACTIVE Capsules 50 mg x 10

150,00 ден

6 на залиха

SKU: LKSN-30 Категорија Ознаки: , ,

Brand

Лек-Сандоз

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “KETONAL ACTIVE Capsules 50 mg x 10”