INSTITUTE Hand Cream 100 ml

170,00 ден

1 на залиха

Опис

Krem za race : Нежен допир и долготрајна хидратација со кремот за раце од Institute 
Само мало количество од оваа формула богата со ксилитол и поголема концентрација на глицерол ќе ви даде чувство на олеснување и ќе ја заштити прекумерно сувата и испукана кожа на вашите раце, подобрувајќи ја нејзината бариерна функција.
Уникатната комбинацијата која не содржи мириси и бои, обезбедува ефикасна, брза и долготрајна хидратација на површинскиот и подлабоките делови на кожата, правејќи ја значително помека и помазна.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “INSTITUTE Hand Cream 100 ml”