INSTITUTE Filaggrin Potect 60 ml

895,00 ден

3 на залиха

Опис

Filaggrin Protect® бариерната маст ја негува, заштитува и ефикасно ја навлажнува кожата, што претставува еден од клучните фактори за обновување на нејзината природна бариера.
Континуираната употреба на Filaggrin Protect® бариерната маст може да превенира засилување на атопискиот дерматит, овозможувајќи истовремено основна нега и заштита на нежната бебешка кожа.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “INSTITUTE Filaggrin Potect 60 ml”