HYSAN Nasal Ointment 5 g

375,00 ден

1 на залиха

SKU: URSPHRM-6 Категорија Ознаки: , ,

Опис

За време на настинка и грип, предниот дел на носот понекогаш може да се разболи; носот поцрвенува и често е болно надразнет. Смирувачкото навлажнување и нега може да помогнат во брза регенерација на погодените области и да ја обнови природно влажната обвивка на носот.

Brand

Урсафарм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HYSAN Nasal Ointment 5 g”