HYSAN Care Spray 20 ml

700,00 ден

1 на залиха

SKU: URSPHRM-5 Категорија Ознаки: , ,

Опис

За време и веднаш по настинката, носната слузница е под стрес. Кожата во внатрешноста на носот станува кршлива, болна и напукната. На вирусите и бактериите сега им е лесно. Затоа, брзото зараснување на раните значително го намалува ризикот од нови инфекции. Преку комбинацијата на навлажнувачка хијалуронска киселина и декспантенол што промовира регенерација, Hysan® Care Spray создава одлични услови за регенерација на напнатата назална слузница. По настинка, природната заштитна бариера на тој начин брзо се обновува.

Brand

Урсафарм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HYSAN Care Spray 20 ml”