HOLESTOP Capsules x 60

725,00 ден

Употреба:
Препорачана доза 1 капсула 2х пати на ден со 2 дл. вода по оброкот.

7 на залиха

SKU: SNSLB-2 Категорија

Опис

Holestop ® додаток во исхрана, помага во одржување на нормалното ниво на липиди во крвта.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HOLESTOP Capsules x 60”