GARNIER Vitamin C Serum 30 ml

400,00 ден

2 на залиха

Опис

Составен со моќни дерматолошки активни состојки за кои се знае дека ја намалуваат појавата на темни дамки и го зголемуваат сјајот на кожата. 35 ПОТЕНТНА ФОРМУЛА ЗА ЗЕЛЕНА НАУКА Витаминот Ц е внимателно измешан со ниацинамид салицилна киселина за да се обезбеди формула која дава видливи резултати без маснотии или тежина Содржи витамин Cg моќен антиоксиданс Кожата изгледа посветла, а темните дамки се помалку видливи Салицилна киселина – нежен пилинг на мртвите клетки на кожата Ниацинамид – тренд дерматичен активен познат по своите смирувачки својства Витамин Ц

Brand

Гарние

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GARNIER Vitamin C Serum 30 ml”