GARNIER Vitamin C Gel Boosts Glow 200 ml

290,00 ден

3 на залиха

Опис

Откријте го новиот Garnier Vitamin C Gel Wash, засилен со витамин Ц* и супер цитрус. Специфично формулиран за досадна и нерамна кожа. Веднаш го чисти и прочистува вашето лице со отстранување на вишокот маснотии и нечистотии без да ја исуши кожата. Ја остава вашата кожа чиста, матирана и порамномерна.

Нанесете на влажна кожа, работете со кружни движења и исплакнете со вода. За најдобри резултати следете го серумот за зајакнување на сјајот на витамин Ц од Гарние.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GARNIER Vitamin C Gel Boosts Glow 200 ml”