GARNIER Micellar Vitamin C Cleansing Water 400 ml

340,00 ден

2 на залиха

Опис

Мицеларната вода за чистење Garnier нежно ја отстранува до 100% шминка и интензивно ја чисти кожата од нечистотија, маснотии, заштитен фактор, загадување и мртви клетки на кожата – сето тоа во еден чекор! Кожата останува смирена и без нечистотии, откривајќи ја кожата со здрав изглед, а истовремено помага да се осветли и изедначи кожата. Нашата формула ја комбинира Micelle Technology со моќниот антиоксиданс, витамин Ц, создавајќи средство за чистење кое не само што ја отстранува вашата шминка и нечистотии, туку и ја осветлува и смирува кожата.

Brand

Гарние

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GARNIER Micellar Vitamin C Cleansing Water 400 ml”