GARNIER Micellar Cleansing Water Aloe All-In-1 100 ml

120,00 ден

Употреба: ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ШМИНКАТА ОЧИ:
Држете ја влошката на затворени очи неколку секунди, а потоа нежно избришете ја без грубо триење.

ЗА ЧИСТЕЊЕ НА КОЖАТА И ОТСТРАНУВАЊЕ НА ШМИНКАТА НА ЛИЦЕТО:
Нежно избришете се додека кожата целосно не се исчисти од шминка и нечистотии. Користете секојдневно, AM/PM. Нема потреба да се плакне.

1 на залиха

Опис

All-in-1 средство за чистење е изненадувачки моќно, но сепак нежно за кожата. Специјално е формулиран за ефикасно чистење, отстранување на шминката и освежување на кожата. Како магнет, мицелите фаќаат и отстрануваат нечистотија, маснотии и шминка без грубо триење, оставајќи ја кожата совршено чиста и освежена без претерано сушење.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GARNIER Micellar Cleansing Water Aloe All-In-1 100 ml”