GARNIER Micellar Biphase Water In Oil 400 ml

330,00 ден

ЧЕКОР 1: Добро протресете го шишето ЧЕКОР 2: Истурете директно на памучна подлога ЧЕКОР 3: Притиснете на лицето, очите или усните, а потоа нежно избришете ја шминката без грубо триење

3 на залиха

Опис

Отстранувањето на шминката на крајот од долгиот ден сега е многу лесно со мицеларната вода Гарние со масло од арган! Формулирана со технологија на мицела и наполнета со масло од арган, мицеларната вода со арганово масло Гарние длабински чисти, тонизира и ја отстранува дури и најтврдоглавата водоотпорна шминка. Нашата единствена формула лесно се апсорбира, оставајќи ја кожата нахранета без чувство на маснотија.

Brand

Гарние

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GARNIER Micellar Biphase Water In Oil 400 ml”