GARNIER Hyaluronic Aloe Toner 200 ml

250,00 ден

Отстранете ја шминката и исчистете го лицето со лосион или гел за миење.

2 на залиха

Опис

Тонерот за лице PureActive Aloe Vera на GARNIER е специјално развиен за нормална до комбинирана кожа за да ги задоволи нивните различни потреби. Освежителната формула, направена од 96% вода и состојки од природно потекло, ги отстранува нечистотиите, нечистотиите и остатоците од шминка без да ја иритира кожата. Она што останува е чиста кожа, навлажнета со екстракт од алое вера.

Brand

Гарние

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GARNIER Hyaluronic Aloe Toner 200 ml”