GARNIER Hyaluronic Aloe Super Serum 30 ml

350,00 ден

2 на залиха

Опис

МАЗНА, ПОЈАВНА И ПОЦВРТА КОЖА СО ЕДНА УПОТРЕБА ЧИСТА ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА Обновлива активна способна да држи до 1000 пати повеќе вода отколку што тежи. АЛОЕ ВЕРА Органската состојка неверојатно ја хидрира и освежува кожата. ДОКАЖАНА ЕФИКАСНОСТ: Веднаш: Кожата е помазна, еластична и поцврста. По 1 месец: Кожата е посјајна, посјајна и изгледа поздрава.

Brand

Гарние

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GARNIER Hyaluronic Aloe Super Serum 30 ml”