GARNIER Hyaluronic Aloe Jelly Day Cream 50 ml

330,00 ден

2 на залиха

Опис

Оваа клучна хидратантна активна состојка ја освежува кожата и интензивно ја наполнува со влага, оставајќи ја мека и свежа. Како обновлив ресурс, нашата Алое Вера доаѓа од растенија одгледувани преку органски принципи во југоисточно Мексико, во државата Кампече и обработени преку зелена хемија. Правичната трговија со алое вера им гарантира правична цена на локалните фармери.

Brand

Гарние

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GARNIER Hyaluronic Aloe Jelly Day Cream 50 ml”