GARNIER Hyaluronic Aloe Gel 200 ml

260,00 ден

3 на залиха

Опис

GARNIER PureActive Aloe Vera Gel Wash ефикасно го отстранува вишокот на себум, нечистотии и нечистотија. Освежителната формула содржи мешавина од 96% вода и состојки од природно потекло. Покрај тоа, содржаната алое вера има и навлажнувачки ефект. За исчистена, освежена и засилена кожа.

Brand

Гарние

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GARNIER Hyaluronic Aloe Gel 200 ml”