GARNIER Hyaluronic Aloe Cream 50 ml

280,00 ден

2 на залиха

Опис

Кремот за хијалуронска алое е 48-часовна хидратантна хранлива нега збогатена со органска алое вера и хијалуронска киселина од природно потекло во формула од 98% природно потекло. Има лесна кремаста текстура која лесно се нанесува и брзо се впива.

Brand

Гарние

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GARNIER Hyaluronic Aloe Cream 50 ml”