FERVEX Adults Sachets x 8

240,00 ден

1547 на залиха

Опис

Fervex® За возрасни е наменет за третман на настинка, воспаление на слузницата на носот (ринит), воспаление на слузницата на носот и грлото (ринофарингит) и состојби слични на грип (бистар исцедок од носот, кивање, солзење), главоболка и/или покачена температура кај возрасни и деца над 15 годишна возраст.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FERVEX Adults Sachets x 8”