EUCERIN pH 5 Shower Oil 400 ml (x2) 63122

1,100,00 ден

Нема на залиха

Опис

Eucerin pH5 Масло за туширање – формула со оптимална вредност на pH го помага обновувањето на природната заштита на кожата и благопријатно делува на нејзината чувствителност.
Лесно пенлива формула
Содржи голема количина на природни масла, за интензивен и дополнителен ефект
Кожата станува мазна и мека и е заштитена од исушување, дури и при често измивање
Погоден е за секојдневна нега на кожа склона кон алергии – Алергија тип 1 (на пр. на полен)
Дерматолошките иследувања докажуваат многу добра ефикасност и подносливост на производот од чувствителна и сува кожа

Brand

Еуцерин

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EUCERIN pH 5 Shower Oil 400 ml (x2) 63122”