EMBRYOLISSE Lait-Cream Multi-Protection SPF-20 40 ml

1,130,00 ден

КАКО СЕ АПЛИЦИРА

Нанесете секојдневно на лице и врат, на чиста и сува кожа. Повторно нанесувајте онолку често колку што е потребно во текот на денот.

3 на залиха

Опис

Со овој нов Lait-Crème, обложувајте се на глобална заштита и континуирана хидратација на вашата кожа во формулација за повеќекратна употреба 7-во-1. Ја обвива со невидлив сатенски превез, идеален за секојдневна заштита. Од ден на ден, кожата ја враќа еластичноста и сјајот. Таа зрачи од убавина. Овој млечен навлажнувач обезбедува континуирана хидратација во формулација 7-во-1 за повеќекратна заштита/повеќе намена. Ја обвива кожата во невидлив сатенски превез, идеален за секојдневна заштита. Ден по ден, кожата ја враќа еластичноста и сјајот. Зрачи со убавина.

Brand

Ембриолиз

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EMBRYOLISSE Lait-Cream Multi-Protection SPF-20 40 ml”