EMBRYOLISSE Intensive Lift Eye Cream 15 ml

1,870,00 ден

Употреба

Нанесете наутро и навечер на контурата на очите и очните капаци.

За ефект на подигнување на очните капаци, измазнете нагоре од внатрешниот агол на окото до врвот на веѓата.

1 на залиха

Опис

Овој Intense Lift крем за очи со цвет од костен ја реструктуира целата област. Ги измазнува и ги пополнува брчките околу очите, а истовремено ја згуснува оваа особено фина област. Неговата формула против замор има длабок ефект на подигнување на очните капаци за да ги направи да изгледаат поголеми за посветлен изглед во текот на целиот ден! Ја реструктуира целата област околу очите, ги подигнува очните капаци, ги измазнува и пополнува брчките на контурата на очите и ги намалува темните кругови и отокот. Покрај тоа, неговата текстура овозможува добро задржување на шминката.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EMBRYOLISSE Intensive Lift Eye Cream 15 ml”